Genc Yazarlar Cetesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Yazarlar Cetesi

Edebiyat hakkında bir iki ciziktirme

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

artistlik yapalım!

+3
Göreceli Kavram
gzm.tm
YamYam_tom
7 posters
YazarMesaj
YamYam_tom
Yeni Yazar
Yeni Yazar
YamYam_tom

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 7:17 pm

evet arkadaslar artıstlenebıldıgınız kadar artıstlenın yazılarınızla ovunun romanlarınızla okudugunuz kıtao sayısıyla dınledıgınız muzıkle herseyle!
gzm.tm
Moderatör
gzm.tm

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 10:31 am

Ben artsilenemem ki çok alçak gönüllüyümdür huyum kurusun, aramızda kalsın böbürlenmeyi de hiç sevmem bende böyle bir insanım işte ne yaparsın artistlik yapalım! 383797
zuhahha

En son tarafından Perş. Ağus. 30, 2007 8:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.tokiohotelfantr.com
YamYam_tom
Yeni Yazar
Yeni Yazar
YamYam_tom

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 5:47 pm

valla ben çok aptal bırıyım ve cok sınırlıyım bunlarla ovuneyım bare artistlik yapalım! 201445
gzm.tm
Moderatör
gzm.tm

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 5:51 pm

Çok acıktım. Birazdan yemek masasına oturcaz öküz gibi yiycemxD Söylemesi ayıp çok yerim ama hep zayıfım xD Şiiiş aramızda kalsın millet övünüyorum sanar ama hiç sevmem övünmeyi xD

En son tarafından Perş. Ağus. 30, 2007 8:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
YamYam_tom
Yeni Yazar
Yeni Yazar
YamYam_tom

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 10:59 am

yazarlar mütevazidir artistlik yapalım! 201445 ...
Göreceli Kavram
Yeni Yazar
Yeni Yazar

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 6:21 pm

Tüm gün evde dört cm. topuklu ayakkabılarla dolaşırım artistlik yapalım! 201445 Ama nedeni var elbet,pek kimseye söylemesemde lisansım var ben profesyonel olucam yakında.Ne konuda tabi oda var,onuda öyle pek kimseye söylemem çok güzel dans ederim ben artistlik yapalım! 832891 Hatta yanlış anlamayın,dans hocam şu ünlü,birsürü Türkiye birinciliği,Dünya 6.filan olan güzel insan Esin Teke'dir artistlik yapalım! 956538
HeyHoLou!
Admin
HeyHoLou!

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 12:48 pm

Ice Tea içmede üzerime yoktur. 30 kutu ice tea'yi 2 günde bitirebilirim.
Bir kutu ice teayi 1 dakika içerisinde içip bitirebilirim. Benim için çok kolay... artistlik yapalım! 201445
http://heyholou.blogcu.com
Göreceli Kavram
Yeni Yazar
Yeni Yazar

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 1:23 pm

HeyHoLou! demiş ki:
Ice Tea içmede üzerime yoktur. 30 kutu ice tea'yi 2 günde bitirebilirim.
Bir kutu ice teayi 1 dakika içerisinde içip bitirebilirim. Benim için çok kolay... artistlik yapalım! 201445
Ice Tea konusunda anı anlatmakta üstüme yoktur,mesela en güzeli,Şafak Ongan üzerime Şeftali'li Ica Tea dökmüştü artistlik yapalım! 854876 Tabii burdan Şafak Ongan'la tanıştığım,üstüme Ice Tea dökebilcek kadar yakın mesafede durduğum sonucunu çıkartabilirsiniz artistlik yapalım! 956538
YamYam_tom
Yeni Yazar
Yeni Yazar
YamYam_tom

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 1:46 pm

ıce tea'den nefret ederım anında kusabılırım artistlik yapalım! 201445
rupleskin&frozen h@nd
Yeni Yazar
Yeni Yazar
rupleskin&frozen h@nd

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 12:02 pm

çok güzel sesim vardır ve süper resim çizerim.sanat deyince akla ben gelirim! artistlik yapalım! 201445
yani dans varr,oyunculuk vaarr ne arasan var...ama sinirliyimdir bazen.erkelerle süper anlaşırım.hep arkadaşlarım kankalarım erkektir.beni çok da iyi anlayan bir erekek kanka ötesi dostum var.onu çok seviyorum.adı da mesut.hehe.neyse.ben de 11,75(12 işte) yaşındayım ama topuklu ayakkabıyı 8-9 yaşımdan beri giyerim.ama dansçı olmak gibi bir hayalim yok.süper stil yaparım artistlik yapalım! 96281 artistlik yapalım! 201445 saolsun destekçilerim var!en büyük hayalim alakasız oldu ama grup kurup dünyaya açılmak! artistlik yapalım! 49760 wink artistlik yapalım! 201445
YamYam_tom
Yeni Yazar
Yeni Yazar
YamYam_tom

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 11:48 am

herkesın dıyecegı seyler varmıs
bu sıte var ya super
(sıte adına artıstlık yaptım) zuhahha
Freiheit
Yeni Yazar
Yeni Yazar
Freiheit

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 9:21 am

Ben war ya ben övünmek gibi olmasın süper şiirler yazıyorum ve rap parçaları yazıyorum. Sesim çok güzel , rap ve rock parçalarını rahatlıkla söyleyebiliyorum tabi sesim yerinde olunca..arada gidiyorda artistlik yapalım! 201445 ondan soracımaa yine övünmek gibi olmasın ama resim becerim süperdir okulda herkes bana yaptırıyordu hıh artistlik yapalım! 391471 beceriksizler bişiyi çizemiyorlardı..
terzooo
Yeni Yazar
Yeni Yazar
terzooo

artistlik yapalım! Empty
MesajKonu: Geri: artistlik yapalım!   artistlik yapalım! Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 9:53 pm

ben var ya ben öyle güüzel golf oynarım ki her atışta kazanrım --ve deee öyle hızlıyımdır ki hızıma yetişen kimse olmadı bi süreyya ayhan var oda geçmeye çalışıyo...Çok güzel pasta yaparım özellikle kakolu --yumurta kırarken kabuğunu tavaya düşürmeden:Dkırarım--ayrıcaa çok güzel sesim vardır yabana atmayın...dans dedin mi akan sular durur -voleyboluda söylemeden geçemiycem servisleri hep ben atarım o derece güvenilrim ...---
---ve bunu söylemeden geçemiycem tarkan geçenlerde beni aradı yeni klibimde oynar mısın diye ben kabul etmedim çünkü madonnaya söz vermiştim artistlik yapalım! 201445
artistlik yapalım! 201445 artistlik yapalım! 201445

artistlik yapalım!
1 sayfadaki 1 sayfası