Genc Yazarlar Cetesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Yazarlar Cetesi

Edebiyat hakkında bir iki ciziktirme

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En sevdiğiniz ROCK grubu?

+2
YamYam_tom
rupleskin&frozen h@nd
6 posters
YazarMesaj
rupleskin&frozen h@nd
Yeni Yazar
Yeni Yazar
rupleskin&frozen h@nd

En sevdiğiniz ROCK grubu? Empty
MesajKonu: En sevdiğiniz ROCK grubu?   En sevdiğiniz ROCK grubu? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 9:34 am

herkes en sevdiği rock grubunu ve onlarla ilgili en sevdiği özelliklerini yazsın.ve böylece herkesin sevdiklerini öğreniriz.ayrıca biografilerini de koyabilirsiniz.ne isterseniz koyun.mesela onlara şiirler yazın.
http://www.tokiohotelfantr.com
YamYam_tom
Yeni Yazar
Yeni Yazar
YamYam_tom

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz ROCK grubu?   En sevdiğiniz ROCK grubu? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 11:06 am

valla metallica ve pantagram dıyorum baska bırsey demıyorum!
gzm.tm
Moderatör
gzm.tm

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz ROCK grubu?   En sevdiğiniz ROCK grubu? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 11:15 am

Öyle diğerlerinden ayrı tutup bu benim için bambaşka diyebilceğim Tokio Hotel var çünkü özel ilgi alanıma giriyo En sevdiğiniz ROCK grubu? 956538 Onun dışında çok sevdiğim çok fazla rock ve punk rock grubu var ama onları birbirinden pek ayıramam sanırım.
http://www.tokiohotelfantr.com
Göreceli Kavram
Yeni Yazar
Yeni Yazar

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz ROCK grubu?   En sevdiğiniz ROCK grubu? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 6:02 pm

Yabancılarla pek ilgim yok En sevdiğiniz ROCK grubu? 832891 Memleketimden güzel insanlar olduktan sonra Smile Bulutsuzluk Özlemi,maNga,Deja-Vu!,Pinhani,Vega,Pentagram,Duman...Tamam itiraf ediyorum Korn'da var En sevdiğiniz ROCK grubu? 990578
HeyHoLou!
Admin
HeyHoLou!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz ROCK grubu?   En sevdiğiniz ROCK grubu? Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 1:28 pm

hmm hangi grubu severim.
Rock müzik dendiğine göre KoRn yazamam. Metale girer değil mi? Benden önce yazanlarda yanlış yazmış baaak En sevdiğiniz ROCK grubu? 832891 Ayıp En sevdiğiniz ROCK grubu? 832891

Şimdi yabancılardan;
Joan Jett; Hard Rock kraliçem benim. Smile Evanescence var işte. En sevdiğiniz ROCK grubu? 832891 Sonraaa Slunt var. süper grup. Miyavi iyidir. Tokio Hotel kendini geliştirmeli. White Stripes farklı bir olay. En sevdiğiniz ROCK grubu? 201445 Garbage dinlerdim küçükken de şu sıralar dinlemiyorum pek. En sevdiğiniz ROCK grubu? 201445 Takip etmeye mecalim kalmadı En sevdiğiniz ROCK grubu? 832891
Yerlilerden;
Şebnem Ferah en başta gelir zaten her zaman. maNga çok severdim ama bir hareketleri yok şu sıralar. Aylin Aslım falan iyidir de pek çekmiyor beni son zamanlarda. Hayko Cepkin o türkiye'nin bir tanesi. En sevdiğiniz ROCK grubu? 201445 Sonraaaa Çilekeş, Deja-vu falan iyidir. Hareket lazım onlara da En sevdiğiniz ROCK grubu? 832891

Müzik açısından hala kendimi çok kıt ve cahil buluyorum En sevdiğiniz ROCK grubu? 96281
http://heyholou.blogcu.com
waage*

waage*

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz ROCK grubu?   En sevdiğiniz ROCK grubu? Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 3:53 pm

gripin yüksek sadakat çilekeş duman mor ve ötesi... rock olsun ben dinlerim wink

En sevdiğiniz ROCK grubu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-