Genc Yazarlar Cetesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Yazarlar Cetesi

Edebiyat hakkında bir iki ciziktirme

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seri Yazanlar...

5 posters
YazarMesaj
HeyHoLou!
Admin
HeyHoLou!

Seri Yazanlar... Empty
MesajKonu: Seri Yazanlar...   Seri Yazanlar... Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:29 pm

Yeni bir bölüm açmak istiyorum ama asgari 5 seri olması lazım bu bölümü açabilmem için. Seri Yazanlar... 383797
en az 5 yazarın benim bol bölümlü hikayelerim yazı çalışmalarım var dediği takdirde yeni açacağım Serileriniz bölümünde size özel bir bölüm açılacak ve bölümde bir alt başlıkta serinizi yayınlayabileceksiniz ve her bölümü istediğiniz takdirde ayrı konular olarak açabileceksiniz. Birden çok seriniz varsa eğer her seriniz için sizin başlığınızda alt başlık açılır. Smile

tek şartım şu;
serinizin ilk 5 bölümü hazır olmalı, bölümleri en fazla 1 ay ara ile yayınlamalı ve seriniz bittiğinde en az 15 bölüm olmalı. Smile

5 yazarımızdan serileri için bölüm açtırmak isteyen olursa bu gerçekleşecek. Seri Yazanlar... 767361

umarım katılım olur bol bol. Seri Yazanlar... 49760

Kaleminiz keskin, hayal gücünüz açık olsun.
http://heyholou.blogcu.com
Futou Ai

Futou Ai

Seri Yazanlar... Empty
MesajKonu: Geri: Seri Yazanlar...   Seri Yazanlar... Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 11:15 pm

ben isterim...Size de uyarsa=)
waage*

waage*

Seri Yazanlar... Empty
MesajKonu: Geri: Seri Yazanlar...   Seri Yazanlar... Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 10:53 pm

banada uyar bende başladım yeni bir seriye ilk yedi bölümü hazır sayılır bi bilgisayara geçmesi var her bir aydada eklerim wink
Futou Ai

Futou Ai

Seri Yazanlar... Empty
MesajKonu: Geri: Seri Yazanlar...   Seri Yazanlar... Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 12:58 pm

bir de ricam olacak.artık şu siteye bakın.hpc de ya da fntr de gezmek yerine biraz da açtığınız sitelere baksanız da biz de rahat rahat anlaşıp şu işi yapsak.Sıkıldım.İki aydır kimse yok.Hadi bir aydır.Ben eskiden de üyeydim ama girememiştim.Eskiden daha fazla giriliyordu yine.Şimdi Admin yok kimse yok.Günde bir kere girmelisiniz.hadi imkânınız olmadı haftada bir kere girin.Böyle boş kalıyor site.
Såm¥ DeLuxë

Såm¥ DeLuxë

Seri Yazanlar... Empty
MesajKonu: Geri: Seri Yazanlar...   Seri Yazanlar... Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 11:00 pm

aynen site çok boş Hönk yazık halbu ki harika bir platforum olurdu

hem fan siteleri gibi değil tamamen özgürdür yazanlar wink
kayıp_yazar_nur

kayıp_yazar_nur

Seri Yazanlar... Empty
MesajKonu: Geri: Seri Yazanlar...   Seri Yazanlar... Icon_minitimeCuma Kas. 22, 2013 9:39 pm

buradan önce ki forum da hikayemi paylaşmıştım ilk 6 bölüm olmuştu buraya yeniden mi yazmak zorunda kalacağım yoksa kaldığım yerden devam mı etmeliyim ?Smile

Seri Yazanlar...
1 sayfadaki 1 sayfası