Genc Yazarlar Cetesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Yazarlar Cetesi

Edebiyat hakkında bir iki ciziktirme

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tokio Hotel

+4
rupleskin&frozen h@nd
gzm.tm
dewil girl
HeyHoLou!
8 posters
YazarMesaj
HeyHoLou!
Admin
HeyHoLou!

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 5:47 pm

Tokio Hotel 2001 yılında Magdeburg'da kurulmuş bir popüler Alman Pop-Rock grubudur. Bill Kaulitz Tokio Hotel'in baş vokalistidir.
2001 senesinde "Devilish" ismiyle Bill Kaulitz, Bill'in ikiz kardeşi Tom Kaulitz, Georg Listing ve Gustav Schäfer tarafından kuruldu.

İlk albümü "Schrei” 2005 yılında çıkardı. İlk single'ları "Durch den Monsun", çıktıktan sonra hızlı bir şekilde adını duyurdu. 20 Ağustos'ta Alman müzik listelerinde 15. olarak kendini gösterdi ve 26 Ağustos'ta Avusturya müzik listelerinde 1. oldu. İkinci single'ları "Schrei", Alman listelerinde 5.liğe yükseldi. 2006'nın başlarında, üçüncü single'ları "Rette Mich" çıktı ve listelerde 1. oldu. Yeni single'ları "Übers Ende der Welt" 26 Şubat 2007'de çıktı ve o da listelerde 1. oldu. Yeni albümleri "Zimmer 483" turunun mart ayında başlatılması düşünülüyordu ancak iki hafta geciktirildi çünkü grup yeni bir sahne kullanmak istemişti. Her nasılsa tur için alınmış olan tüm biletler hâlâ geçerli.

bunlara ilave olarak sürekli grubun vokali olan bill için gay tartışması yapılmakta fakat bu doğru değildir.Bill'in sesinin kötü olduğu ve albüm kayıtlarında ikiz kardeşi Tom'un gitar çalmadığıda söylenenler arasında ama Bill 2002 de girdiği çocuk şarkıcı yarışmasından ki bu sıradan bir yarışma değildi 2. olmuştur. Bill in hobileri arasında parti vermek gezmek var ikizi Tom'sa grafity atmayı ve basketbol oynamayı seviyor.Ne kadar tepki toplayıp ticari bir grup oldukları söylensede peşpeşe ödüller almaya devam ediyorlar.
http://heyholou.blogcu.com
dewil girl

dewil girl

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 6:42 pm

tokio hiteli sevmeyen ölsün.. Tokio Hotel 201445 aman allah korusun. benım annemler sevmiyor.
gzm.tm
Moderatör
gzm.tm

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 10:41 am

İşte favori grubum! 2 sene önce de biliyordum ben bunları. Bi arkadaşım vardı memlekette Almanya'da yaşayan onda posterlerini görmüştüm. O da Tom hastasıydıve belki yüzlerce de Tokio Hotel posteri vardı. Onun sayesinde onları ilk gördüğümde çok tatlılar ama kıza benziyolar demiştim Tokio Hotel 854876 Tü bana! Sonra bu sene ilk kez Monsoon'u dinledim ama önce çok sevmedim ama sözlerini kolay anlayabildiğim için tercüme ettim o arada da fark etmeden ezberleşmişim Tokio Hotel 956538 Baştan sona bi ingilizce şarkıyı bu rahatlıkla ezberleyebilmiş olmak çok hoşuma gitti bende baya bi dinlemeye başladım o şarkıyı. Sonra gitgide vuruldum gruba. Müziklerine özellikle! Ve işte şimdi en sevdiğim grup olurlar kendileri Tokio Hotel 956538 Tom zaten ayrı bi mesele Tokio Hotel 956538
Şu ekşi sözlükteki ve Anatolinrock'ın Tokio hotel forumundaki yorumlara gıcık oluyorum! Dedikleri şeyde mantık yok bi kere! Yaşları küçükmüş de 2 kliple ünlü olmuşlarda, çömezlermişte, tecrübesizlermişte... 7 yıllık grup be ne tecrübesizi! Bilmeden etmeden konuşuyo aptallar gel de sinirlenme Tokio Hotel 51699 Yaşları küçük olunca kötü müzik yapcaklar diye bişey yok ki! Müziğini bepenmiyosanız bu müzik zevkinizin farklılığındandır onların kötü müzik yapmasından değil! Çünkü onlar yaşlarının küçüklüğüne rağmen profesyonellikte bir çok gruba taş çıkartıyorlar!
http://www.tokiohotelfantr.com
rupleskin&frozen h@nd
Yeni Yazar
Yeni Yazar
rupleskin&frozen h@nd

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 9:22 am

zaten bunların şarkısını 2 kere dinleyip de ezberlememek mümkün değil.resmen bağımlıyız yane onlara.sen şanslısın.2 sene önce biliomulun.ben ben anaca bu sene.3 ay oldu.peeh!aah ah!şu an onların 1 dene konserine bile gitmştm belki ama yok! Tokio Hotel 830914
ah bnm salak kafam.ne olcaktı onları 2 sene önce tanısan.aslına bakarsanız onların adlarını 2 sene önce duymuştum...hmm.valla çok dikkat çekiolar...sprler.onların müziğini dinlediğim ve onları tanıdığım için çok şanslıyım Tokio Hotel 201445
http://www.tokiohotelfantr.com
rebelde_th

rebelde_th

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 8:23 pm

tokio hotel süper bir grup...gerçekten dinlernmesi gereken bir grup...hastası olduğum grup....ne desem yetmez...anti- anti-th....
tomm_bill_tom_bill

tomm_bill_tom_bill

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 4:41 pm

hiç bi grbuu bu kadr çok sevmedimm desemmmm wink Tokio Hotel 201445 Smile
http://www.tokiohotelfantr.com/
YamYam_tom
Yeni Yazar
Yeni Yazar
YamYam_tom

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 9:00 pm

tarzıma fazla kaçmasada sevdiğim grup!
Futou Ai

Futou Ai

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:33 am

çok severim ama şu an bir şey yapmıyorlar.en azından yeni bir klip çekebilirler.konserler albüm çalışması ama bir buçuk veya iki gününü de klibe ayır.

Tokio Hotel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Fan TR